היו שותפים להצלחת האתר

ידידנו, המבקר (או המבקרת) באתר, שלום וברכה!

האם שאלת את עצמך פעם מה הקשר בין מעילות כספיות של אנשי ציבור, רמי מעלה, לעבירות תנועה חמורות, לסיכון בריאותי בעישון, ולאלימות במשפחה ובחברה?

ובכן שאלה קשה, אך התשובה אליה די קלה: תיקון המידות.

כל מי שמתבונן בפרשיות הקשות שעוברות עלינו בארצנו האהובה יראה שחוט אחד מקשר ביניהן: תיקון המידות. אכן, שאלת המיליון היתה והינה: איך מתקנים את המידות? או כמו שאחד התבדח פעם ושאל: באיזו חנות ניתן לקנות מידות טובות…?

ובכן, המצב באמת לא קל, מידות מושחתות מביאות להרס החברה כולה. אז מה עושים? מתיאשים? עוברים לסדר היום כי קשה לתקן? לא ולא!  וכבר אמר ר' נחמן מברסלב זצ"ל:

כשם שניתן לקלקל כך ניתן לתקן!

אך איך עושים זאת?

הנסיון מראה שמה שקשה למבוגרים לעשות, ילדים מצליחים פי כמה יותר. לכן, החלטנו שאת הדרך היסודית להנחלת המידות הטובות נעשה דרך הילדים, הם "לוח חדש" שקולט כל מה שנחנך אותו. לשם כך הקמנו את האתר הזה העוסק במידה טובה בפרשה.

ילדים אוהבים לשמוע סיפורים, לכן כל שבוע מתפרסמים בע"ה שני ספורים על אותה מידה טובה. סגנון הסיפורים והמאמר הוא קל ונוח להקראה, כך שההורה לא צריך עוד "לעבד" לילדיו את התוכן. בסוף כל סיפור יש שאלות לדיון להורים עם ילדיהם.

ההדים, והתגובות שהתקבלו עד כה הן  רבות ומעודדות! אך לצערנו, יש גם היבט כלכלי לנושא, מה שלא מרתיע אותנו מלהמשיך, אלא שמקשה עלינו את ההתקדמות.

לפיכך, אנו פונים אליך בבקשה מכל הלב להטות שכם ולסייע בתרומה כספית.

המלצת הרב דב ליאור לאתר "מידה טובה בפרשה"

המלצת הרב דב ליאור לאתר "מידה טובה בפרשה"

בכל שבוע מתפרסמים כאמור מאמר ראשי ושני סיפורים נלווים. אנו מציעים לך להקדיש אחד מהם לעילוי נשמת קרוב שנפטר, ולהבדיל, להצלחה או לכל ברכה אחרת. ההקדשה תלווה את המאמר או את הסיפור במשך כל ימי חייו של האתר כך שלאורך זמן התרומה שלך תסייע להרבה קוראים (ניתן לתרום גם מכספי מעשר, ראה המלצת הרב דב ליאור).

אנו קבענו את "תעריף" ההקדשות הבא:

  • הקדשת מאמר שבועי – 300 ש"ח
  • הקדשת סיפור – 150 ש"ח
  • הקדשת כל התכנים של השבוע (מאמר ושני סיפורים) – 500 ש"ח

 

בנוסף לכך, כל תרומה רצויה ותתקבל בתודה ובכבוד הראוי.

לפרטים נוספים ניתן לפנות טלפונית: יצחק  050-7766928. לחלופין, ניתן להשאיר פרטים בטופס למטה ואנו נחזור אליך.

תבורכו על עצם השימוש באתר, וברכה נוספת למי שיסייע במימון ההוצאות לקיום האתר.